Artur Radziukiewicz – Doradca Finansowy

Klienci Biznesowi

Klienci Biznesowi

Na czym polega współpraca?

Kompleksową obsługę firm zaczynam od szczegółowego audytu sytuacji i potrzeb przedsiębiorstwa oraz posiadanych umów finansowych. Następnie opracowuję raport, w którym dokładnie opisuję co należy wdrożyć, zoptymalizować i jakie to przyniesie korzyści.

Usługa nie wiąże się z żadnymi kosztami dla przedsiębiorstwa. Swoje wynagrodzenie otrzymuję gdy wdrożę rozwiązanie korzystne dla firmy, a płynie ono bezpośrednio od instytucji finansowych. Korzystanie z usług doradztwa to oszczędność czasu i pieniędzy, perfekcyjnie dobrana do potrzeb oferta rynku, bezpieczeństwo i maksymalna wydajność przedsiębiorstwa.

Oto co mogę dla Ciebie zrobić

Start Frimy

Pomagam wybrać model opodatkowania firmy. Planuję budżet Zabezpieczam płynność finansową.

Leasing

Poprawiam scoring w BIG. Dobieram najkorzystniejszą ofertę. Pomagam zaplanować leasing tak, aby działał korzystnie dla firmy. Prowadzę przez formalności i kwestie ubezpieczeniowe.

Optymalizacje podatkowe

Zaczynam od szczegółowej analizy. Pomagam dobrać najkorzystniejszy model opodatkowania firmy. Wraz z doradcą podatkowym wdrażam rozwiązania obniżające podatki i koszty utrzymania pracowników.

Kredyty i pożyczki

Dobrze zaplanowany kredyt to mniejszy podatek, inwestycja, rozwój. Poprawiam scoring w BIG. Dobieram najkorzystniejszą ofertę. Obniżam koszty okołokredytowe. Zabezpieczam ryzyko nieopłacenia rat. Planuję wcześniejszą spłatę. Optymalizuję posiadane umowy. Prowadzę przez formalności i kwestie ubezpieczeniowe.

Polisy majątkowe, ubezpieczenia firmy i pracowników

Kompleksową obsługę ubezpieczeniową w firmie zaczynam od analizy potrzeb i ryzyka. Samochody, nieruchomości, sprzęt, pracownicy, OC firmy. Posiadam dostęp do oferty całego rynku ubezpieczeniowego. Odszkodowania Jeżeli masz problem z wypłatą należnego Ci z tytułu umowy ubezpieczeniowej świadczenia pomogę je uzyskać.

Consulting

Dobrze prowadzona działalność to pieniądze w kieszeni zaoszczędzone na podatkach i umowach finansowych, a tym samym rozwój. Zaczynam od szczegółowego audytu. Przygotowuję dokładny raport opisujący co warto poprawić. Wdrażam rozwiązania poprawiające efekty firmy.

Planowanie i prowadzenie budżetu

Planowanie zaczynam od szczegółowej analizy kosztów, zobowiązań, planów. Następnie na podstawie zebranych danych układam całoroczny plan w najbardziej optymalny sposób. Daję raport, dzięki któremu wiadomym będzie jakie działania podjąć, aby w kieszeni zostało więcej środków każdego miesiąca.

Optymalizacja umów finansowych

Na rynku każda instytucja zachwala swoje, a ich pracownicy pracują pod presją planów sprzedażowych. Znam wszystkie umowy i ich kruczki. Dzięki temu po analizie posiadanych umów dam informację zwrotną co można zoptymalizować i jakie to przyniesie korzyści.

Sukcesja

Zabezpieczam firmę tak, aby mogła ona przetrwać nawet gdy zabraknie jej właściciela.